Kryesore » 2012 » Dhjetor » 4 » 10 gjëra që ju nuk i dini në lidhje me seksin
11:14 PM
10 gjëra që ju nuk i dini në lidhje me seksin
Mendoni se ju dini gjithçka rreth seksit? Lexoni më poshtë 10 gjërat që ju nuk dini në lidhje me seksin.

1.Burrat e shëndoshë zgjasin më shumë në shtrat

2.Shpeshtia e raporteve seksuale mesatarisht është 2 herë në jave

3.Seksi oral mund të jetë një kurë për të përzjerat e mëngjesit

4.Seksi të largon dhimbjen e kokës

5.Të gërvishtësh kaviljen provon një ndjenjë të tillë që provohet gjatë një raporti seksual

6.Burrat mendojnë më shumë për të ngrënë dhe për të fjetur se sa për seks

7.Gjatësia e gishtave të dorës mund të jetë një tregues i gjatësisë të penisit

8.Orgazma femërore është një formë e përzgjedhjes natyrore

9.Vibratorët janë përdorur si trajtime mjekësore në gjysmën e shekullit të 19

10.25% e burrave mbi 60 vjeç perdorin viagrën
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus