Kryesore » 2012 » Dhjetor » 5 » Cfare do cdo mashkull ne shtrat?
2:30 PM
Cfare do cdo mashkull ne shtrat?
Per tu perballur sa me mire me vitin e ri ne cift , zbuloni se kush jane deshirat me intime te partnerit tuaj.Meshkujt nuk jane te fiksuar mbas seksit, po i pelqen qe jeta e tyre seksuale te jete e kenaqshme . Per kete arsye ja vlen te reflektojme per ate cfare partneri yne deshiron..nen shtrat. Entuziazem - Meshkujne ndonjehere nuk duan te luajne...
Surprize - Mos perserisni te njejtat skema habitini me gjera te reja. 
Komplimenta - Duhet ti thoni partnerit tuaj qe e doni dhe qe ju pelqen menyra e tij.
Fuqi - Meshkujt pelqejne femrat qe kane fuqi ne shtrat. Ato e adhurojne drejtuesen e tyre. 
Besimi - Ne baze te cdo marredhenieje nese ai eshte atehere keni gjithcka.
Fantazia - Shtojini pak piper takimeve tuaja duke mbeshtetur dhe ato te partnerit edhe kur ju duken te cuditshme. 
Iniciativa - Mesoni te merrni iniciativen, nese nuk beni atehere eshte koha qe te veproni.
Fjale seksi - Dhe veshi kerkon pjesen e tij, disa fjale te thena ne menyren e duhur do ti cmend.
Adhurim fizik - Meshkujt i pelqejne komplimentat per fizikun e tyre ...
Masazhe - Jo vetem seks por dhe perkedheli me masazhe
Lingerie - Ne vend qe te perdorni te njejtin intimo, blini nje komplet te ri qe ta cmend ate.
Kenaqesi- Para se gjithash perqendrohuni tek ndjenja e kenaqesise,qe ai te kuptoj sesa e vleresoni.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus