Kryesore » 2012 » Gusht » 20 » Femrat e martuara braktisin marrëdhënien seksuale,fajtorë burrat ?
1:46 PM
Femrat e martuara braktisin marrëdhënien seksuale,fajtorë burrat ?
Keni takuar njeriun e zemrës, e keni ndjekur atë nga pas, ju ka ndjekur dhe ai juve, derisa gjithçka përfundon në një martesë.Llogjika kërkon se gratë e martuara kërkojnë të kenë marrëdhënie seksuale me partnerët e tyre dhe ta gëzojnë atë, si para martesës ashtu dhe pas saj.Por një studim tregon se shumë gra preferojnë të bëjnë diçka tjetër dhe jo të kenë marrëdhënie seksuale me bashkëshortët e tyre.Për disa gra seksi ndërpritet pas martesës dhe këto gra duket se e nënvlerësojnë atë.Ato duan të bëjnë aktivitete më relaksuese, të tilla si ,të shikojnë një film apo të lexojnë ndonjë libër.Por mos ndoshta ju, bashkëshortët e këtyre femrave po bëni diçka të gabuar? Nëse po, atëherë duhet të merrni masat tuaja menjëherë para se të jetë shumë vonë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus