Kryesore » 2012 » Maj » 7 » Kur mungon seksi!
12:08 PM
Kur mungon seksi!
Jeni duke vozitur dhe papritmas bëheni nervoz? Ju duhet seks. Vetëbesimi në rënie? Ju duhet seks. Jeni zemëruar? Ju duhet seks.Kur një burrë mendon se i mungon diçka në jetë dhe është i pakënaqur nga vetja, kjo gjendje shpesh është shkaktuar nga mungesa e seksit. Studimet tregojnë se personat të cilët kërkojnë "shoqëri” për sher, ka gjasa mos të kenë patur seks një kohë të gjatë. 
Mjerisht kjo mund të jetë si pasojë e mungesës së pasionit. Sekrecioni i endofrinës, hormonit të lumturisë, ndër të tjerash e nxit edhe seksi.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus