Kryesore » 2012 » Gusht » 25 » Si e mashtrojne veten femrat
4:18 PM
Si e mashtrojne veten femrat
Secilit nga ne i ndodh ndonjehere te mashtroje veten. shikoni nese disa prej ketyre mashtrimeve ia thoni vetes tuaj dhe sa shpesh ndodh tnje gje te tille.
Seksi zgjidh mospajtimet
Te gjitha problemet tuaja, nese nuk i zgjidhni, ato do te shfaqen dhe perseriten, nese nuk i zgjidhni me bisede, debat madje edhe me grindje. Natyrisht se seksi do t'i zgjidhe disa nga mospajtimet tuaja, por kjo do te jete vetem zgjidhje e perkohshme.
S'kam nevoje per kete veshje
Kur nje femer shikon nje pale kepuce te bukura apo nje cante te bukur, kufiri midis "deshiroj" dhe "me duhet", nuk duket. rezultati eshte dollapi plot gjera qe do t'i vishni vetem njehere ne jete.

Neser do te filloj ushtrimet
Nese me te vertete deshironi te beni ushtrime pse nuk filloni qe sot? Do te ndiheni me mire dhe do te jeni te kenaqur me vetn tuaj e njeheresh edhe vajtjen tuaj neser ne palester do ta lehtesoni.

Nese eshte xheloz, po tregon dashurine e vertete
I dashuri juaj e ka te veshtire ta perballoj edhe biseden me te thjeshte me shoket, e ju jeni te bindur se vetem po tregon dashurine e tij? Mos e teproni me xhelozine, pak xhelozi eshte krejt normale, por kujdes.

Kam nevoje per nje mashkull ne jete
Shfrytezoni kohen qe ta njihni veten tuaj. Kurre ne jeten tuaj mos pranoni dike vetem nga mendimi juaj se ju duhet nje mashkull ne jete.

Brengosem per familjen per shkak te dashurise
Natyrisht, por mos e teproni dhe mos u beni viktime. Dhe, pse dashuria duhet te lidhet me brengosjen?

Jam shume e vjetr per...
Kurre nuk jeni teper te vjeter per t'u argetuar, per dashuri apo per nje diplome. Me mire kini vemendje ndjenjat se sa vitet dhe do ta zbuloni se cafre ju ben me te lumtur.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus