Kryesore » 2012 » Dhjetor » 12 » Si ta joshni femren per..
1:47 AM
Si ta joshni femren per..
Te joshni nje femer vetem per 10 minuta? Ndonjehere ka ndodhur ..neper filma . Po sikur te ishin pikerisht meshkujt ne boten reale ta benin kete gje ? Nese jeni te guximshem, ja disa keshilla qe do te ju ndihmojne ne kete tentative .
Afrojeni
Ne momentin kur objekti i deshirave tua ju ka perpara, do t’ju shikoj me sy mos interesi nga koka deri tek kembet . Bejeni ju levizjen e pare duke e joshur, duke mos i dhene asaj kohe te japi nje gjykim .Afrojeni shikojeni ne sy dhe buzeqeshini: nje mashkull qe avancon i sigurte eshte karta e kalimit me mire qe mund te prezantoje

Kontakti
 Shtrengimi i duarve do te jete kontakti i pare qe do te keni me te: nje shtrengimi i lehte shfaq shenja pasigurie.
Zeri
 Sipas nje sondazhi zeri i nje mashkulli per nje femer do te jete penetrues dhe i forte.
Degjoje dhe befasoje
 Perpara se te flasesh degjoje me vemendje. Nga fjale e saj nese je i vemendshem, do te dalin fije e per pe, ato cfare duhet te thuash per ta joshur. Ajo sapo ju ka thene qe eshte nga ish i dashuri sepse ishte shume xheloz. Ju thojini qe per ju xhelozia nuk mund te jete nje menyre per te lidhur dike pas vetes.
Gjuha e trupit
Ajo qe thoni eshte e rendesishme, por gjithashtu dhe levizja e trupit kane rendesine e tij. Mos beni levizje te shpejta sepse kjo tregon qe ju jeni nervoz,prandaj jini sa me te qete ne veprimet e juaja

Nese gjithcka shkon mire, per te bere qe ajo te kuptoj qe ju jeni i interesuar per te: flitini per shijet dhe pasionet tuaja, por mos e zgjasni shume ne cdo fjali qe perfundoni pyeteni se cfare mendon ajo.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus