Kryesore » 2012 » Dhjetor » 19 » 5 puthje qe duhet te provoni patjetër
2:35 PM
5 puthje qe duhet te provoni patjetër
A deshironi qe ai te cmendet pas jush? Nuk ka asgje me te thjesht , mbulojeni me puthje !
Puthje ne mengjes
Keni deshire ta zgjoni partnerin tuaj me embelsi? Mbulojeni me puthje, ne buze, ne qafe... dhe keshtu me rradhe duke i dhene dridhje delikate. Me mire si zgjim.
Puthja eksplozive
Si nje çokollate qe kur e kafshon, nxjerr embelsine e saj eksplozive. Keshtu veproni dhe me partnerin tuaj, konsumoni nje çokollate dhe me pas putheni ate duke i dhene atij te ndjenje si e juaja.
Puthja e lagësht
Ne pishine, ne det, ne dush, tentoni puthjen e lagesht! Ai do e kërkoj perseri.
Puthje e shpejte
Putheni vetem nje here. Pse? Qe te jeni e deshirueshme dhe sa me provokuese.
Puthja e akullt
Fusni ne gojen tuaj nje cope akulli dhe kalojani partnerit tuaj duke e puthur . Mos jini shume te sigurte se nuk do te keni ftohte shume gjate....
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus