Kryesore » 2012 » Maj » 7 » Ide per takime romantike nese te dy doni qente
12:10 PM
Ide per takime romantike nese te dy doni qente
Frenkuentoheni dhe jeni qe te dy zote te racava me te embla te qenve? Atehere,merrni me ju qente ne cdo takim! Mund te jete kenaqshme dhe t'iu afroj me teper me njeri tjetrin ,dihet qe qente jane kafshe te embla dhe nuk ka gje me te mire qe te kaloni nje dite ne ajer te paster me to. Ja 4 ide te mira per nje takim me 4 putra:
Ne park
 Mund te duket pak vend i pershtatshem , por te kesh nje takim ne park mund te rezultoje vertet e kenaqshme. Ne vend te rrini ulur ne nje bar lokali duke pire nje kafe, mund ti lejoni vetes nej pasdite te bukur ne parkun e qytetit ne shoqeri te qeneve tuaj. Aktivitet qe mund te beni jane shume si: mund te zgjidhet te beni xhiro me biciklete,te luani me frisbee-n, te beni piknik etj
Per dreke
 Shume persona i lene qente e tyre te dashur ne shtepi , kur shkojne te hane jashte. Ne fakt tani, me ardhjen e sezonit te bukur , shume bare dhe restorante ju ofrojne mundesine te akomodoheni jashte. Ne disa restorante mund te jete e pranueshme prezenca e qenve, prandaj informohuni mire , se mund t'iu ndihmoje ne lidhje me raportin tuaj.
Nje eveniment sportiv
Nese ehte nje ndeshje futbolli dhe e organizuar ne lagje, eshte nje mundesi e kendshme per te marre qente tuaj me vete.

Plazhi
Ky eshte vendi me i mire , per te pasur nje takim. Plazhi eshte vendi ideal , ku mund te beni nje shetitje romantike dhe te lini qente e juaj te lire te luajne me njeri-tjetrin.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus